Ogłoszenie


#1 2014-02-07 16:22:59

Yamatai

Przywódczyni nostalgii

Zarejestrowany: 2014-02-02
Posty: 47
Punktów :   
Wiek: 23 wiosny
Płeć: Ona
Ciąża: Jeszcze czego.
Rodzina: Brak
Partner: Nigdy
Ruja: 1-7
S: Siła: 5
Z: Zręczność: 7
Sz: Szybkość: 5
W: Wytrzymałość: 8

Samotna strażnica

http://imageshack.com/a/img401/2433/9525.png

Najbardziej wysunięty na północ teren gór wschodnich. Graniczy z górami lodowymi, dlatego też można tu spotkać olbrzymie mroźne klify, oraz częste lawiny.



Moce

Zmiennokształtność
Yam może przybrać dowolną formę zwierzęcia, bez znaczenia na czas, czy okoliczność, oraz w "obcym" ciele nie ma ograniczenia czasowego, może w nim przebywać chociażby do końca życia.

Zablokowanie Chi
Odpowiednie uderzenie sprawia, iż blokuje się przepływ Chi w ciele ofiary, która doznaje paraliżu, oraz uniemożliwia użycie jakiejkolwiek mocy na okres 5 postów. (Postów pisanych przeze mnie)

Iluzja
Yamatai potrafi wejść w umysł przeciwnika, po czym zmienić obraz reali na fantazji. Możesz nagle się znaleźć we wraku samolotu, w piekle, w pałacu, czy chociażby nad chmurami, wszystko zależy od wymysłu właścicielki umiejętności.

Telekineza
Umiejętność pozwalająca poruszać dowolny przedmiot, oraz istotę za pomocą samej siły woli, jednakże, maksymalne wymiary lewitującej rzeczy/postaci mogą być max. o połowę większe od niej samej.

Przywołanie ifryta
Spod ziemi wypełza cielisty ifryt, który przyjmuje ataki przeciwnika na siebie przez 3 posty. (Napisane przez przeciwnika, kierowane do Yam)




















Offline

 

#2 2014-02-07 18:27:04

Yvette

Zastępczyni nostalgii

Zarejestrowany: 2014-02-01
Posty: 18
Punktów :   
Wiek: 27
Płeć: Samica
Ciąża: c':
Rodzina: Nope
Partner: Nope!
Ruja: 14-21
S: Siła: 8
Z: Zręczność: 5
Sz: Szybkość: 4
W: Wytrzymałość: 8

Re: Samotna strażnica

Przybyła od strony lodowych gór. Szła przed siebie, a powstrzymał ją dopiero klif, ogromny spadek terenu. Wbiła pazury w twarde podłoże i wychyliła się, patrząc w przepaść. Chłodny wiatr mierzwił jej futro, a ona taksowała teren, oceniała go. Spod jej łap odłamał się mały kawałek lodu, który spadł i rozbił się kilkaset metrów niżej. Lwica ziewnęła, jednocześnie szukając jakiejś ścieżki, która sprowadzi ją w dół.


~Moce~

-Magia Krwi
Pozwala na kontrolowanie krwi przeciwnika, a tym samym na manipulacji daną osobą. Podczas efektu przeciwnik nie ma władzy nad mocami i własnym ciałem, staję się czymś w stylu marionetki. Moc działa na 5 postów (napisanych przeze mnie, nie przez inne osoby).

-Władza nad czasem
Dzięki tej moce Yvette może dowolnie spowalniać, przyspieszać czas na okres 1 posta. (Napisanego przeze mnie, nie inne osoby).

-Tarcza umysłowa
Nie działają na nią ataki mentalne, czytanie w myślach, narzucanie woli poprzez umysł etc.

-Lament Potępionych
Yvette może przywołać niematerialne widma zmarłych, które zaczynają głośno rozpaczać, wyć, wywołując dezorientację, czasami niewyobrażalny ból u przeciwnika na okres 3 postów (napisanych przeze mnie, nie inne osoby).

-Żywioł wody (i nie tylko)
Yve może władać nad żywiołem wody, lodu, śniegu, pary, czyli np. formowanie kul wody, sopli lodu, przywoływaniu śnieżycy (lecz ta opcja działa tylko na mroźnych terenach, lub podczas zimy), przywoływanie mgły.

Offline

 

#3 2014-02-07 20:31:22

Yamatai

Przywódczyni nostalgii

Zarejestrowany: 2014-02-02
Posty: 47
Punktów :   
Wiek: 23 wiosny
Płeć: Ona
Ciąża: Jeszcze czego.
Rodzina: Brak
Partner: Nigdy
Ruja: 1-7
S: Siła: 5
Z: Zręczność: 7
Sz: Szybkość: 5
W: Wytrzymałość: 8

Re: Samotna strażnica

Szybowała po niebie godzinami przemierzając kolejne tereny. Po dłuższym czasie dostrzegła w dole znajomą sylwetkę. Spikowała w dół, a będąc tuż przy niej zamieniła postać z sokoła na swą pierwotną.
- Daleko zaszłaś. - zauważyła, po czym dokończyła. - Nasi "przyjaciele" ostali na płytach ze smokiem, który kierował się prosto w ich stronę, aczkolwiek nie dane mi było obejrzenie tego przedstawienia. Niemniej jednak kierują się na północny wschód. - oznajmiła, po czym przycupnęła przy brzegu klifu, wychyliła łeb do przodu i wlepiła ślepia w olbrzymią przepaść.



Moce

Zmiennokształtność
Yam może przybrać dowolną formę zwierzęcia, bez znaczenia na czas, czy okoliczność, oraz w "obcym" ciele nie ma ograniczenia czasowego, może w nim przebywać chociażby do końca życia.

Zablokowanie Chi
Odpowiednie uderzenie sprawia, iż blokuje się przepływ Chi w ciele ofiary, która doznaje paraliżu, oraz uniemożliwia użycie jakiejkolwiek mocy na okres 5 postów. (Postów pisanych przeze mnie)

Iluzja
Yamatai potrafi wejść w umysł przeciwnika, po czym zmienić obraz reali na fantazji. Możesz nagle się znaleźć we wraku samolotu, w piekle, w pałacu, czy chociażby nad chmurami, wszystko zależy od wymysłu właścicielki umiejętności.

Telekineza
Umiejętność pozwalająca poruszać dowolny przedmiot, oraz istotę za pomocą samej siły woli, jednakże, maksymalne wymiary lewitującej rzeczy/postaci mogą być max. o połowę większe od niej samej.

Przywołanie ifryta
Spod ziemi wypełza cielisty ifryt, który przyjmuje ataki przeciwnika na siebie przez 3 posty. (Napisane przez przeciwnika, kierowane do Yam)




















Offline

 

#4 2014-02-07 22:00:23

Yvette

Zastępczyni nostalgii

Zarejestrowany: 2014-02-01
Posty: 18
Punktów :   
Wiek: 27
Płeć: Samica
Ciąża: c':
Rodzina: Nope
Partner: Nope!
Ruja: 14-21
S: Siła: 8
Z: Zręczność: 5
Sz: Szybkość: 4
W: Wytrzymałość: 8

Re: Samotna strażnica

Gy tylko zobaczyła sokoła, który leciał wprost na nią, poznała Yam. Skinęła jej łbem w geście przywitania.
- Tak się jakoś złożyło. I oby ta bestia ich załatwiła, ale to pewnie zbyt wiele, nie ma na co liczyć. A jeśli im uciekną, to jeśli się nie mylisz zapewne tu za niedługo przyjdą. - Powiedziała, a cały teren nagle zasnuła niespodziewana mgła. Jeśli tamci mają się przywlec za nimi to przynajmniej niech błądzą wśród mgieł.


~Moce~

-Magia Krwi
Pozwala na kontrolowanie krwi przeciwnika, a tym samym na manipulacji daną osobą. Podczas efektu przeciwnik nie ma władzy nad mocami i własnym ciałem, staję się czymś w stylu marionetki. Moc działa na 5 postów (napisanych przeze mnie, nie przez inne osoby).

-Władza nad czasem
Dzięki tej moce Yvette może dowolnie spowalniać, przyspieszać czas na okres 1 posta. (Napisanego przeze mnie, nie inne osoby).

-Tarcza umysłowa
Nie działają na nią ataki mentalne, czytanie w myślach, narzucanie woli poprzez umysł etc.

-Lament Potępionych
Yvette może przywołać niematerialne widma zmarłych, które zaczynają głośno rozpaczać, wyć, wywołując dezorientację, czasami niewyobrażalny ból u przeciwnika na okres 3 postów (napisanych przeze mnie, nie inne osoby).

-Żywioł wody (i nie tylko)
Yve może władać nad żywiołem wody, lodu, śniegu, pary, czyli np. formowanie kul wody, sopli lodu, przywoływaniu śnieżycy (lecz ta opcja działa tylko na mroźnych terenach, lub podczas zimy), przywoływanie mgły.

Offline

 

#5 2014-02-12 19:28:07

Raynar

Przywódca szponu

Zarejestrowany: 2014-02-02
Posty: 12
Punktów :   
Wiek: 27 lat
Płeć: Samiec
Ciąża: Cały rok.
Rodzina: Daleekoo stąd
S: Siła: 7
Z: Zręczność: 5
Sz: Szybkość: 6
W: Wytrzymałość: 7

Re: Samotna strażnica

Raynar, niczym błysk pojawił się na szczycie strażnicy, czyli z miejsca, z którego zazwyczaj można było obserwować dość duży obszar, zwłaszcza że nie była ulokowana na małej wysokości, do tego dochodzi fakt, że z tego miejsca wypływała jedna z pięciu rzek, prowadząca do serca gór. Było to ulubione miejsce Raynara, on sam traktował ową strażnicę, jako własną siedzibę, choć nie była to kwatera główna Srebrnego Szponu. Tym razem jednak ciężko było tu cokolwiek zaobserwować, ponieważ wyjątkowo gęsta mgła, przysłaniała niemalże.. wszystko. Fakt faktem, w górach wschodnich mgły to dość częsty widok, dość dobrze służą do maskowania i mylenia wroga, lecz ten przypadek był wyjątkowy. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się by była tak gęsta. Kot wlazł do środka. Nie było sensu w tej mgle szukać kogo/czegokolwiek. Wszedł do swojego ulubionego pokoju, urządzonego w chińskim stylu. Jego ściany były wykonane z jakiegoś niezwykle jasnego i przyjemnego w dotyku drewna. Z owego pomieszczenia, można uzyskać czasem bardzo dobry widok na południowe części gór. Jeżeli szczęście dopisze, można zobaczyć niewielki kawałek Tysiąca Igieł, aczkolwiek jest to nie mała rzadkość. Położył się na podwyższeniu. które ciągnęła się od wielkich okien do środka pokoju i położył się. Wtedy całe jego ciało zostało pokryte przez wielką bryłę czegoś co wygląda jak lód, a pokój spowiły lazurowe opary. Raynar uwielbiał znajdować się w stanie takowej hibernacji, był wtedy w stanie zregenerować siły i odprężyć się.

Ostatnio edytowany przez Raynar (2014-02-12 19:31:14)


Moce:

- Bariera Metamagiczna - Czasowe nałożenie na obszar, lub konkretną osobę bariery, blokującą wszystkie zaklęcia.
- Błysk - Raynar teleportuje się na wybrany obszar, a szybkość wykonania zaklęcia jest wprost proporcjonalna do odległości punktu, do którego przeniesienie następuje. W przypadku kilku metrów, to kwestia milisekund, lecz jeżeli są to większe odległości, takie jak teleportacja do innej krainy, czarowanie trwać może nawet godziny. Zaklęcie jest niemal idealnie ciche i wywołuje maksymalnie lekki bzyk.
- Lodowe więzienie - Zaklęcie, które więzi ofiarę w bryle lodu, która przez dodania niewielkiej ilości energii metamagicznej, jest nie do roztopienia przez większość zaklęć, czy dodatnią temperaturę. Trwa maksymalnie 5 postów (napisanych przeze mnie).
- Odnowienie - Czar, wyglądający jak całościowa lub częściowa hibernacja ciała w lodzie, mający na celu uleczenie siebie lub towarzyszy. Eliminuje większość zatruć i wszelkiego rodzaju ran. Czas leczenia zależny jest od wielkości ran. Może powodować rozmaite, krótkotrwałe, niewielkie zaburzenia psychiczne, zazwyczaj podobne do otępienia po tzw. ''ujaraniu się''.
- Powiew Arktyki - Raynar przywołuje dość silną, śnieżną zamieć, która ukrywa jego i jego stado, utrudniając wrogowi w wyczuwaniu zapachu oraz widoczności, dodatkowo dostarczając informacji Raynarowi o lokalizacji intruza.

Offline

 
Legenda:
Administrator Moderator Srebrny szpon Klątwa nostalgii Krwista pełnia Samotnicy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.303rdlsu.pun.pl www.poke.pun.pl www.pokemon-nowageneracja.pun.pl www.polishundergroundcod.pun.pl www.rzeczpospolitaepolska.pun.pl