Ogłoszenie


#1 2014-02-07 23:58:44

Yvette

Zastępczyni nostalgii

Zarejestrowany: 2014-02-01
Posty: 18
Punktów :   
Wiek: 27
Płeć: Samica
Ciąża: c':
Rodzina: Nope
Partner: Nope!
Ruja: 14-21
S: Siła: 8
Z: Zręczność: 5
Sz: Szybkość: 4
W: Wytrzymałość: 8

Spis Wieku


Yvette - 27: Sytość
Yamatai - 24: Sytość




Przywódca
Zastępca Przywódcy
Następna aktualizacja głodu: 14.02.2014
Data po której postać nienakarmiona umrze: 21.02.2014


~Moce~

-Magia Krwi
Pozwala na kontrolowanie krwi przeciwnika, a tym samym na manipulacji daną osobą. Podczas efektu przeciwnik nie ma władzy nad mocami i własnym ciałem, staję się czymś w stylu marionetki. Moc działa na 5 postów (napisanych przeze mnie, nie przez inne osoby).

-Władza nad czasem
Dzięki tej moce Yvette może dowolnie spowalniać, przyspieszać czas na okres 1 posta. (Napisanego przeze mnie, nie inne osoby).

-Tarcza umysłowa
Nie działają na nią ataki mentalne, czytanie w myślach, narzucanie woli poprzez umysł etc.

-Lament Potępionych
Yvette może przywołać niematerialne widma zmarłych, które zaczynają głośno rozpaczać, wyć, wywołując dezorientację, czasami niewyobrażalny ból u przeciwnika na okres 3 postów (napisanych przeze mnie, nie inne osoby).

-Żywioł wody (i nie tylko)
Yve może władać nad żywiołem wody, lodu, śniegu, pary, czyli np. formowanie kul wody, sopli lodu, przywoływaniu śnieżycy (lecz ta opcja działa tylko na mroźnych terenach, lub podczas zimy), przywoływanie mgły.

Offline

 
Legenda:
Administrator Moderator Srebrny szpon Klątwa nostalgii Krwista pełnia Samotnicy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lrrp.pun.pl www.czarnajedynka.pun.pl www.swinkimorskie.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.wszystkonatelefon.pun.pl