Ogłoszenie


#1 2014-02-23 22:45:15

Tamer

Krwista pełnia

Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 2
Punktów :   
Wiek: 25 lat
Płeć: samica
Ciąża: nie
Rodzina: brak
Partner: brak
S: Siła: 4
Z: Zręczność: 3
Sz: Szybkość: 3
W: Wytrzymałość: 2

Tamer

Godność: Tamer

Wiek:   25 lat

Płeć: samica

Cechy Charakteru: Wredna, egoistyczna i chciwa lwica. Najpierw mówi potem myśli; nigdy nie potrafi się opanować. Lekko szalona i bezczelna. Choć wydaje się typem samotniczki wcale tak nie jest. Choć jest denerwująca i nikczemna jest mądrą i odważną lwicą.

Ścieżka: wojowniczka

Wygląd: http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/i/2 … 4orb03.png

Historia: Narodziła się podczas potężnej burzy, która zabiła wiele osób, kiedy potężny piorun uderzył w kryształowy posąg lwicy - opiekunki owego miasta. Posąg zburzył się, a z jego okruchów wyłoniła się owa lwica. W oczach miała mrok a w sercu zło. Jednak kiedy ujrzała jak bardzo ludzie cierpią, zlitowała się i powstrzymała burzę. Od tamtej pory wędrując samotnie stara się pomagać cierpiącym, ponieważ sama stale czuje w sercu ból i cierpienie, ponieważ została stworzona przez niszczącą siłę śmierci. Ma nadzieję, że kiedyś ktoś pomoże ją odmienić.

Statystyki:

S:Siła - 4(w tym 1 bonusowy za rangę wojowniczki i 1 bonusowy za grupę)
Z:Zręczność - 3
Sz:Szybkość - 3
W:Wytrzymałość - 2

Moce:                                          Brzaskośpiew
Kiedy zaczyna pięknie śpiewać można by powiedzieć, że czas się zatrzymuje. Wszystko oprócz niej znacznie spowalnia tempo. Kiedy dłużej słucha się jej pięknego głosu można zostać w  transie( Kilka chwil kiedy przestanie śpiewać budzisz się). Lecz kiedy zaczyna nie śpiewać a krzyczeć/wrzeszczeć trudno opisać jaki nie wyobrażalny ból odczuwa ofiara.

                                                         Błyskawica
Jej ciało emituje wiązki elektronów, które mogą zamienić się w potężne błyskawice. Potrafi wtedy władać burzą, piorunami itp. Niebezpiecznie jest przebywać w jej pobliżu. Może cię wtedy porazić prądem.

Ostatnio edytowany przez Tamer (2014-02-23 22:57:13)

Offline

 

#2 2014-02-23 23:21:50

Yvette

Zastępczyni nostalgii

Zarejestrowany: 2014-02-01
Posty: 18
Punktów :   
Wiek: 27
Płeć: Samica
Ciąża: c':
Rodzina: Nope
Partner: Nope!
Ruja: 14-21
S: Siła: 8
Z: Zręczność: 5
Sz: Szybkość: 4
W: Wytrzymałość: 8

Re: Tamer

Akcept.


~Moce~

-Magia Krwi
Pozwala na kontrolowanie krwi przeciwnika, a tym samym na manipulacji daną osobą. Podczas efektu przeciwnik nie ma władzy nad mocami i własnym ciałem, staję się czymś w stylu marionetki. Moc działa na 5 postów (napisanych przeze mnie, nie przez inne osoby).

-Władza nad czasem
Dzięki tej moce Yvette może dowolnie spowalniać, przyspieszać czas na okres 1 posta. (Napisanego przeze mnie, nie inne osoby).

-Tarcza umysłowa
Nie działają na nią ataki mentalne, czytanie w myślach, narzucanie woli poprzez umysł etc.

-Lament Potępionych
Yvette może przywołać niematerialne widma zmarłych, które zaczynają głośno rozpaczać, wyć, wywołując dezorientację, czasami niewyobrażalny ból u przeciwnika na okres 3 postów (napisanych przeze mnie, nie inne osoby).

-Żywioł wody (i nie tylko)
Yve może władać nad żywiołem wody, lodu, śniegu, pary, czyli np. formowanie kul wody, sopli lodu, przywoływaniu śnieżycy (lecz ta opcja działa tylko na mroźnych terenach, lub podczas zimy), przywoływanie mgły.

Offline

 
Legenda:
Administrator Moderator Srebrny szpon Klątwa nostalgii Krwista pełnia Samotnicy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lrrp.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.czarnajedynka.pun.pl www.wszystkonatelefon.pun.pl www.equusvs.pun.pl